Laminator | Spectra A3 | A3 | Black/Grey
- Код товара: 307881
- EAN: 043859680306
- MPN: 5738301
89.16€
Без налога: 73.69€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Spectra A3 |
| Producer product family | Laminator |
| Размер | A3 |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Gross depth (mm) | 497 мм |
| Gross height (mm) | 196 мм |
| Gross width (mm) | 104 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 350.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.010130848 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 171 шт. |
| Gross weight | 2.127 кг |
| Net weight | 1.627 кг |
| Время нагрева | 4 мин |
| Другие особенности | Automatically shuts off after 30 minutes of inactivity for zero energy consumption |
| Толщина материала | 80-125 µm |