Navitel | GPS Navigation | MS700 | 800 х 480 pixels | GPS (satellite) | Maps included
- Preces kods: 307909
- EAN: 8594181740395
- MPN: MS700
82.80€
Bez nodokļa: 68.43€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Ekrāns | 800 х 480 pikseļi |
| Bluetooth | No |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| GPS | Yes |
| Producer product name | MS700 |
| Producer product family | GPS Navigation |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 91 mm |
| Gross weight | 0.584 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00277095 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 234 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 5.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.601 kg |
| Palette Qty | 480 pcs |
| Net weight | 0.334 kg |
| Citas funkcijas | Voice Prompts; SPEEDCAM alerts; Route time calculation; Installation of additional maps; Touch Screen |
| Kartes pārklājums | Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Cyprus, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Isle of Man, Italy, Kazakhstan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, North Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Vatican City State |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 32 GB |
| Displeja veids | TFT |
| Ierīces savienojamība | Mini-USB, 3.5 mm audio jack, Car charger 12V |