Navitel | GPS Navigation | MS700 | 800 х 480 pixels | GPS (satellite) | Maps included
- Код товара: 307909
- EAN: 8594181740395
- MPN: MS700
82.80€
Без налога: 68.43€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Дисплей | 800 х 480 пикселей |
| Bluetooth | No |
| Карты в комплекте | Yes |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Producer product name | MS700 |
| Producer product family | GPS Navigation |
| Gross depth (mm) | 210 мм |
| Gross height (mm) | 91 мм |
| Gross weight | 0.584 кг |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00277095 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 480 мм |
| Gross width master carton | 234 мм |
| Gross height master carton | 315 мм |
| Net weight master carton | 5.84 кг |
| Tare weight master carton | 0.601 кг |
| Palette Qty | 480 шт. |
| Net weight | 0.334 кг |
| Другие особенности | Voice Prompts; SPEEDCAM alerts; Route time calculation; Installation of additional maps; Touch Screen |
| Покрытие карты | Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Bosnia and Herzegovina, Cyprus, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Isle of Man, Italy, Kazakhstan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, North Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Vatican City State |
| Совместимые карты памяти | SD |
| Тип дисплея | TFT |
| Подключение устройства | Mini-USB, 3.5 mm audio jack, Car charger 12V |
| Максимальный объем флеш-карты | 32 ГБ |