Navitel | Wireless Car Charger Mount | SH1000 PRO
- Preces kods: 307913
- EAN: 8594181742207
- MPN: SH1000
19.69€
Bez nodokļa: 16.27€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | SH1000 PRO |
| Producer product family | Wireless Car Charger Mount |
| Gross depth (mm) | 127 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.291 kg |
| Gross width (mm) | 64 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00097536 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1772 pcs |
| Net weight | 0.201 kg |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | Air vent nozzle bracket; Fixing nut; USB Type-C – USB cable |
| Input | 5V / 3A 9V / 2A 12V / 2 A QC 2.0, QC 3.0 |
| Izeja | 5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W |
| Citas funkcijas | Wireless charging distance: 8 mm; Protection of foreign object in charging area, short circuit and overheat; Allowable width of cell phone 58 – 82 mm |
| Izvades interfeiss | USB Type-C |
| Produkta krāsa | Black |
| Svars | 130 g |