Navitel | Wireless Car Charger Mount | SH1000 PRO
- Код товара: 307913
- EAN: 8594181742207
- MPN: SH1000
19.69€
Без налога: 16.27€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | SH1000 PRO |
| Producer product family | Wireless Car Charger Mount |
| Gross depth (mm) | 127 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross weight | 0.291 кг |
| Gross width (mm) | 64 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00097536 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1772 шт. |
| Net weight | 0.201 кг |
| Аксессуары в комплекте | Air vent nozzle bracket; Fixing nut; USB Type-C – USB cable |
| Input | 5V / 3A 9V / 2A 12V / 2 A QC 2.0, QC 3.0 |
| Выход | 5 W; 7.5 W; 10 W; 15 W |
| Другие особенности | Wireless charging distance: 8 mm; Protection of foreign object in charging area, short circuit and overheat; Allowable width of cell phone 58 – 82 mm |
| Выходной интерфейс | USB Type-C |
| Цвет товара | Black |
| Вес | 130 гр. |