Goobay | Dual USB car charger | 58912 | USB Mini Car Charger
- Preces kods: 310434
- EAN: 4040849589126
- MPN: 58912
4.65€
Bez nodokļa: 3.84€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB Mini Car Charger |
| Producer product name | 58912 |
| Producer product family | Dual USB car charger |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Palette Qty | 6750 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.013 kg |
| Citas funkcijas | With U/A marking on the outputs: U = universal charging port / A = apple-optimized charging port |
| Diametrs | 2.52 cm |
| Svars | 38 g |
| Garums | 4.44 cm |
| USB portu skaits | 2 |
| Savienotājs(i) | Cigarette lighter connector |
| Izejas savienotāji | USB 2.0 port A |
| Krāsa | Black |
| Īpašās funkcijas | For a quick charge in the cigarette lighter socket; Charges up to two power-hungry USB devices simultaneously; Integrated protection circuit to protect connected devices; With U/A marking at the output |
| Ieejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 3.1 A |