Goobay | Dual USB car charger | 58912 | USB Mini Car Charger
- Код товара: 310434
- EAN: 4040849589126
- MPN: 58912
4.65€
Без налога: 3.84€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Mini Car Charger |
| Producer product name | 58912 |
| Producer product family | Dual USB car charger |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| PET | 30.00 гр. |
| Palette Qty | 6750 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.013 кг |
| Другие особенности | With U/A marking on the outputs: U = universal charging port / A = apple-optimized charging port |
| Диаметр | 2.52 см |
| Вес | 38 гр. |
| Количество портов USB | 2 |
| Цвет | Black |
| Особые свойства | For a quick charge in the cigarette lighter socket; Charges up to two power-hungry USB devices simultaneously; Integrated protection circuit to protect connected devices; With U/A marking at the output |
| Входное напряжение | 12 В |
| Разъем(ы) | Cigarette lighter connector |
| Выходные соединения | USB 2.0 port A |
| Длина | 4.44 см |
| Ток на выходе | 3.1 А |