Epson WF-4745 Series | Ink Cartridge L Black | Ink Cartridge | Black
- Preces kods: 310891
- EAN: 8715946689562
- MPN: C13T07U140
45.92€
Bez nodokļa: 37.95€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | Ink Cartridge L Black |
| Producer product family | WF-4745 Series |
| Gross depth (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 143 mm |
| Gross weight | 0.103 kg |
| Gross width (mm) | 43 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000590304 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2927 pcs |
| Net weight | 0.083 kg |
| Lappušu apjoms | 2600 lappuses |
| Savienojamie produkti | WF-4745 |