Epson WF-4745 Series | Ink Cartridge L Black | Ink Cartridge | Black
- Код товара: 310891
- EAN: 8715946689562
- MPN: C13T07U140
45.92€
Без налога: 37.95€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | Ink Cartridge L Black |
| Producer product family | WF-4745 Series |
| Gross depth (mm) | 96 мм |
| Gross height (mm) | 143 мм |
| Gross weight | 0.103 кг |
| Gross width (mm) | 43 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000590304 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2927 шт. |
| Net weight | 0.083 кг |
| Производительность по страницам | 2600 страниц |
| Совместимые продукты | WF-4745 |