Bissell | Wash & Protect Pro | 1500 ml
- Preces kods: 311439
- EAN: 011120183450
- MPN: 1089N
25.05€
Bez nodokļa: 20.70€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | US |
| Producer product name | Wash & Protect Pro |
| Kapacītāte | 1500 ml |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 68.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.002349 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 315 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 9.972 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Palette Qty | 450 pcs |
| Gross weight | 1.662 kg |
| Net weight | 1.51 kg |
| Tips | Detergent |
| Citas funkcijas | For carpet and area rugs |
| Platums | 15 cm |
| Augstums | 27 cm |
| Dziļums | 8 cm |