Bissell | Water Filter Vac & Steam | 1977N
- Preces kods: 311486
- EAN: 011120237191
- MPN: 2082
12.51€
Bez nodokļa: 10.34€
| Ražotājs | Bissell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Water Filter Vac & Steam |
| Producer product name | 1977N |
| Gross depth (mm) | 66 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 12 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.037 kg |
| Volume (m3) | 0.0002904 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 182 mm |
| Gross width master carton | 175 mm |
| Gross height master carton | 77 mm |
| Net weight master carton | 0.558 kg |
| Tare weight master carton | 0.025 kg |
| Palette Qty | 4224 pcs |
| Gross weight | 0.093 kg |
| Net weight | 0.056 kg |
| Citas funkcijas | Use distilled water for best results |
| Tips | Filter |
| Savietojamība | For Bissell Vac & Steam |
| Īpašās funkcijas | Easy to clean; High-quality materials |