Bissell | Water Filter Vac & Steam | 1977N
- Код товара: 311486
- EAN: 011120237191
- MPN: 2082
12.51€
Без налога: 10.34€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Water Filter Vac & Steam |
| Producer product name | 1977N |
| Gross depth (mm) | 66 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.037 кг |
| Volume (m3) | 0.0002904 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 182 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 77 мм |
| Net weight master carton | 0.558 кг |
| Tare weight master carton | 0.025 кг |
| Palette Qty | 4224 шт. |
| Gross weight | 0.093 кг |
| Net weight | 0.056 кг |
| Другие особенности | Use distilled water for best results |
| Тип | Filter |
| Совместимость | For Bissell Vac & Steam |
| Особые свойства | Easy to clean; High-quality materials |