ColorWay | 10 A | Power Socket | CW-CHE64B | 17 W
- Preces kods: 313221
- EAN: 4823094917933
- MPN: CW-CHE64B
22.61€
Bez nodokļa: 18.69€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 17 W |
| Strāva | 10 A |
| Producer product name | CW-CHE64B |
| Producer product family | Power Socket |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 310 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 5 pcs |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.002945 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 3.19 kg |
| Tare weight master carton | 0.254 kg |
| Palette Qty | 575 pcs |
| Gross weight | 0.638 kg |
| Net weight | 0.588 kg |
| Konektora veids | Euro Plug |
| Izeju skaits | 6 euro sockets |
| Output type | 4xUSB |
| Spriegums | 250 V |
| Īpašās funkcijas | Multiple simultaneous charging of several devices; Powerful USB charging; Auto detection of connected USB device type; General shutdown button; Protective outlet shutters from children; Heat-resistant plastic housing; Non-sliding surfac |
| Tehniskās īpašības | 2m pure copper wire with up to 2.500W |
| Krāsa | Black |
| Materiāls | Plastic/Rubber |
| Savietojamība | Smartphones, Tablets, External chargers and other devices |
| Viegli piemērot | Yes |
| Kabeļa garums | 2 m |