ColorWay | 10 A | Power Socket | CW-CHE64B | 17 W
- Код товара: 313221
- EAN: 4823094917933
- MPN: CW-CHE64B
22.61€
Без налога: 18.69€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 17 Вт |
| Сила тока | 10 А |
| Producer product name | CW-CHE64B |
| Producer product family | Power Socket |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 310 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 5 шт. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.002945 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Gross depth master carton | 310 мм |
| Gross width master carton | 235 мм |
| Gross height master carton | 205 мм |
| Net weight master carton | 3.19 кг |
| Tare weight master carton | 0.254 кг |
| Palette Qty | 575 шт. |
| Gross weight | 0.638 кг |
| Net weight | 0.588 кг |
| Тип коннектора | Euro Plug |
| Количество розеток | 6 euro sockets |
| Output type | 4xUSB |
| Напряжение | 250 В |
| Особые свойства | Multiple simultaneous charging of several devices; Powerful USB charging; Auto detection of connected USB device type; General shutdown button; Protective outlet shutters from children; Heat-resistant plastic housing; Non-sliding surfac |
| Материал | Plastic/Rubber |
| Совместимость | Smartphones, Tablets, External chargers and other devices |
| Технические особенности | 2m pure copper wire with up to 2.500W |
| Цвет | Black |
| Легко наносится | Yes |
| Длина кабеля | 2 м |