Epson | Dual Function Wireless Adapter | ELPAP11
- Preces kods: 313397
- EAN: 8715946674414
- MPN: V12H005A01
148.60€
Bez nodokļa: 122.81€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ELPAP11 |
| Producer product family | Dual Function Wireless Adapter |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 393 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Savietojamība | EH-TW740, EB-X49, EB-W51, EB-W49, EB-W06, EB-L200SX, EB-L200SW, EB-FH06, EB-982W, EB-805F, EB-800F, EB-755F, EB-750F, EB-735Fi, EB-735F, EB-725Wi, EB-725W, EB-720, EB-1485Fi, EB-1480Fi |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Īpašās funkcijas | 5GHZ Wireless; Miracast |