Epson | Dual Function Wireless Adapter | ELPAP11
- Код товара: 313397
- EAN: 8715946674414
- MPN: V12H005A01
148.60€
Без налога: 122.81€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 6 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ELPAP11 |
| Producer product family | Dual Function Wireless Adapter |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 393 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Совместимость | EH-TW740, EB-X49, EB-W51, EB-W49, EB-W06, EB-L200SX, EB-L200SW, EB-FH06, EB-982W, EB-805F, EB-800F, EB-755F, EB-750F, EB-735Fi, EB-735F, EB-725Wi, EB-725W, EB-720, EB-1485Fi, EB-1480Fi |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Тип USB коннектора | USB Type-A |
| Особые свойства | 5GHZ Wireless; Miracast |