Dell | Dock Euro 180W AC Adapter With 2M Euro Power Cord (Kit)
- Preces kods: 313830
- EAN: 5397184224359
- MPN: 450-ABJQ
46.25€
Bez nodokļa: 38.22€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Dock Euro 180W AC Adapter With 2M Euro Power Cord (Kit) |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.001215 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 1333 pcs |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Net weight | 0.74 kg |
| Jauda | 180 W |
| LED indikatori | Yes |
| Savietojamība | Alienware 17 R2 / M17 / M17x R4 / x51 / X51 R2 / Latitude E5440 / E5540 / E6440 / E7240 / E7440 / OptiPlex 3011 AIO / Precision M4700 / M4800 |