Dell | Dock Euro 180W AC Adapter With 2M Euro Power Cord (Kit)
- Код товара: 313830
- EAN: 5397184224359
- MPN: 450-ABJQ
46.25€
Без налога: 38.22€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Dock Euro 180W AC Adapter With 2M Euro Power Cord (Kit) |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 225 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.001215 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Palette Qty | 1333 шт. |
| Gross weight | 0.75 кг |
| Net weight | 0.74 кг |
| Мощность | 180 Вт |
| Светодиодные индикаторы | Yes |
| Совместимость | Alienware 17 R2 / M17 / M17x R4 / x51 / X51 R2 / Latitude E5440 / E5540 / E6440 / E7240 / E7440 / OptiPlex 3011 AIO / Precision M4700 / M4800 |