Dell | Soundbar for Monitor | SB521A | Black
- Preces kods: 314195
- EAN: 5397184357002
- MPN: 520-AASI
44.53€
Bez nodokļa: 36.80€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | SB521A |
| Producer product family | Soundbar for Monitor |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Bluetooth | No |
| Krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Packing quantity | 42 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00070525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 400.00 g |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 392 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 282 mm |
| Net weight master carton | 7.77 kg |
| Tare weight master carton | 0.359 kg |
| Palette Qty | 2016 pcs |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Net weight | 0.085 kg |
| Citas funkcijas | Built-in magnetic mount; Recommended Placing: Under-the-monitor |
| Connections | USB Type-A |
| Nominālā jauda | 3.6 W |
| Package content | Dell Slim Soundbar SB521A; Security chain |
| Svars | 0.114 kg |
| Frekvences diapazons | 180-20000 Hz |
| Savietojamība | For Dell P2721Q, P3221D, P3421W; UltraSharp U2421E Displays |