Dell | Soundbar for Monitor | SB521A | Black
- Код товара: 314195
- EAN: 5397184357002
- MPN: 520-AASI
44.53€
Без налога: 36.80€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | SB521A |
| Producer product family | Soundbar for Monitor |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Bluetooth | No |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 310 мм |
| Gross height (mm) | 35 мм |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Packing quantity | 42 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00070525 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare other | 400.00 гр. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth master carton | 392 мм |
| Gross width master carton | 325 мм |
| Gross height master carton | 282 мм |
| Net weight master carton | 7.77 кг |
| Tare weight master carton | 0.359 кг |
| Palette Qty | 2016 шт. |
| Gross weight | 0.185 кг |
| Net weight | 0.085 кг |
| Другие особенности | Built-in magnetic mount; Recommended Placing: Under-the-monitor |
| Connections | USB Type-A |
| Номинальная мощность | 3.6 Вт |
| Package content | Dell Slim Soundbar SB521A; Security chain |
| Вес | 0.114 кг |
| Диапазон частот | 180-20000 Гц |
| Совместимость | For Dell P2721Q, P3221D, P3421W; UltraSharp U2421E Displays |