Epson | WorkForce DS-730N | Colour | Document Scanner
- Preces kods: 314291
- EAN: 8715946678283
- MPN: B11B259401
442.53€
Bez nodokļa: 365.73€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce DS-730N |
| Produkta veids | Document Scanner |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 265 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03088575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 56 pcs |
| Gross weight | 5 kg |
| Net weight | 4.5 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | USB 2.0 Type B, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |