Genesis | Carbon 500 Ultra Wave | Mouse pad | 450 x 1100 x 2.5 mm | Black
- Preces kods: 316923
- EAN: 5901969426762
- MPN: NPG-1706
22.39€
Bez nodokļa: 18.50€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Mouse pad |
| Dimensijas (W x D x H) | 450 x 1100 x 2.5 mm |
| Producer product name | Carbon 500 Ultra Wave |
| Gross depth (mm) | 88 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross width (mm) | 84 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 132.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00343728 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 503 pcs |
| Gross weight | 0.948 kg |
| Net weight | 0.816 kg |
| Citas funkcijas | Edge Protection; The pad is equipped with a special stitching |
| Materiāls | Fabric/Rubber |
| Neslīdoša pamatne | Yes |