Genesis | Carbon 500 Ultra Wave | Mouse pad | 450 x 1100 x 2.5 mm | Black
- Код товара: 316923
- EAN: 5901969426762
- MPN: NPG-1706
22.39€
Без налога: 18.50€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 450 x 1100 x 2.5 мм |
| Тип | Mouse pad |
| Producer product name | Carbon 500 Ultra Wave |
| Gross depth (mm) | 88 мм |
| Gross height (mm) | 465 мм |
| Gross width (mm) | 84 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 132.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| Volume (m3) | 0.00343728 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 503 шт. |
| Gross weight | 0.948 кг |
| Net weight | 0.816 кг |
| Другие особенности | Edge Protection; The pad is equipped with a special stitching |
| Материал | Fabric/Rubber |
| Нескользкая база | Yes |