Genesis | Driving Wheel | Seaborg 400 | Silver/Black | Game racing wheel
- Preces kods: 316986
- EAN: 5901969425383
- MPN: NGK-1567
142.37€
Bez nodokļa: 117.66€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Seaborg 400 |
| Producer product family | Driving Wheel |
| Produkta krāsa | Silver/Black |
| Ierīces tips | Game racing wheel |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross width (mm) | 305 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 902 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.929 kg |
| Volume (m3) | 0.02969175 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 4.117 kg |
| Net weight | 3.188 kg |
| Citas funkcijas | Equipped with 8 programmable buttons; Steering wheel rotation range from 270 to 900 degrees |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Connectivity | Wired |
| Vibration | Yes |
| Cable length | 200 cm |
| Svars | 2290 g |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 64bit, Windows 10 |
| Pogu skaits | 15 |
| Atbalstītās spēļu platformas | Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 3, PC, Nintendo Switch, XBOX One, Microsoft XBOX 360 |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A/3.5mm |