Sony | CEA-G series | CF-express Type A Memory Card | 160 GB | CF-express
- Preces kods: 317654
- EAN: 4548736089105
- MPN: CEAG160TBB.SYM
322.10€
Bez nodokļa: 266.20€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 160 GB |
| Tips | CF-express |
| Producer product family | CEA-G series |
| Producer product name | CF-express Type A Memory Card |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10473 pcs |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Net weight | 0.017 kg |
| Rakstīšanas ātrums | 700 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 800 MB/s |