Sony | CEA-G series | CF-express Type A Memory Card | 160 GB | CF-express
- Код товара: 317654
- EAN: 4548736089105
- MPN: CEAG160TBB.SYM
322.10€
Без налога: 266.20€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 160 ГБ |
| Тип | CF-express |
| Producer product family | CEA-G series |
| Producer product name | CF-express Type A Memory Card |
| Gross depth (mm) | 15 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.035 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10473 шт. |
| Gross weight | 0.052 кг |
| Net weight | 0.017 кг |
| Скорость записи | 700 МБ/с |
| Скорость считывания | 800 МБ/с |