Epson T800100 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Photo Black
- Preces kods: 318459
- EAN: 010343919679
- MPN: C13T800100
274.13€
Bez nodokļa: 226.55€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Photo Black |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T800100 UltraChrome PRO |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 954 pcs |
| Gross weight | 1.008 kg |
| Net weight | 0.928 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P20000, SureColor SC-P10000 |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Daudzums | Singlepack |