Epson T800100 UltraChrome PRO | Ink Cartridge | Photo Black
- Код товара: 318459
- EAN: 010343919679
- MPN: C13T800100
274.13€
Без налога: 226.55€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Photo Black |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T800100 UltraChrome PRO |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 350 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 954 шт. |
| Gross weight | 1.008 кг |
| Net weight | 0.928 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P20000, SureColor SC-P10000 |
| Емкость | 700 мл |
| Количество | Singlepack |