C13S045280 | White | 90 g/m² | 914 mm x 50 m | Bond Paper Bright
- Preces kods: 319199
- EAN: 8715946491172
- MPN: C13S045280
26.17€
Bez nodokļa: 21.63€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Bond Paper Bright |
| Izmēri | 914 mm x 50 m |
| Density | 90 g/m² |
| Krāsa | White |
| Producer product name | C13S045280 |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 915 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00915 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Gross depth master carton | 215 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 940 mm |
| Net weight master carton | 17.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.739 kg |
| Palette Qty | 156 pcs |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Net weight | 4.39 kg |