C13S045280 | White | 90 g/m² | 914 mm x 50 m | Bond Paper Bright
- Код товара: 319199
- EAN: 8715946491172
- MPN: C13S045280
26.17€
Без налога: 21.63€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Bond Paper Bright |
| Размер | 914 mm x 50 m |
| Плотность | 90 г/м² |
| Цвет | White |
| Producer product name | C13S045280 |
| Gross depth (mm) | 100 мм |
| Gross height (mm) | 915 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00915 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Gross depth master carton | 215 мм |
| Gross width master carton | 215 мм |
| Gross height master carton | 940 мм |
| Net weight master carton | 17.6 кг |
| Tare weight master carton | 0.739 кг |
| Palette Qty | 156 шт. |
| Gross weight | 4.4 кг |
| Net weight | 4.39 кг |