Mercusys | Switch | MS108G | Unmanaged | Desktop | Power supply type External
- Preces kods: 319689
- EAN: 6935364099626
- MPN: MS108G
12.48€
Bez nodokļa: 10.31€
| Ražotājs | Mercusys |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MS108G |
| Producer product family | Switch |
| Slēdža tips | Unmanaged |
| Barošanas avota tips | External |
| Formas faktors | Desktop |
| Gross depth (mm) | 94 mm |
| Gross height (mm) | 61 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 60 pcs |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.0008601 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 398 mm |
| Gross width master carton | 474 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 14.28 kg |
| Tare weight master carton | 0.66 kg |
| Palette Qty | 1560 pcs |
| Gross weight | 0.238 kg |
| Net weight | 0.118 kg |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 8 |
| Korpusa materiāls | Plastic |