Mercusys | Switch | MS108G | Unmanaged | Desktop | Power supply type External
- Код товара: 319689
- EAN: 6935364099626
- MPN: MS108G
12.48€
Без налога: 10.31€
| Производитель | Mercusys |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MS108G |
| Producer product family | Switch |
| Тип свича | Unmanaged |
| Тип подачи питания | External |
| Формат | Desktop |
| Gross depth (mm) | 94 мм |
| Gross height (mm) | 61 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 60 шт. |
| Paper/Pasteboard | 96.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 24.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.0008601 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 398 мм |
| Gross width master carton | 474 мм |
| Gross height master carton | 350 мм |
| Net weight master carton | 14.28 кг |
| Tare weight master carton | 0.66 кг |
| Palette Qty | 1560 шт. |
| Gross weight | 0.238 кг |
| Net weight | 0.118 кг |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 8 |
| Материал футляра | Plastic |