Epson UltraChrome HDR | T596200 | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 320203
- EAN: 010343868403
- MPN: C13T596200
184.26€
Bez nodokļa: 152.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T596200 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.0025168 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 687 pcs |
| Gross weight | 0.753 kg |
| Net weight | 0.703 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 350 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 9700, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890, Epson Stylus Pro 7700 |