Epson UltraChrome HDR | T596200 | Ink cartrige | Cyan
- Код товара: 320203
- EAN: 010343868403
- MPN: C13T596200
184.26€
Без налога: 152.28€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | T596200 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Цвета печати | Cyan |
| Тип | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 143 мм |
| Gross height (mm) | 320 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.0025168 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Palette Qty | 687 шт. |
| Gross weight | 0.753 кг |
| Net weight | 0.703 кг |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 350 мл |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 9700, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890, Epson Stylus Pro 7700 |