Epson UltraChrome HDR | T596500 | Ink Cartridge | Light Cyan
- Preces kods: 320206
- EAN: 010343868434
- MPN: C13T596500
184.26€
Bez nodokļa: 152.28€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Light Cyan |
| Tips | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596500 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Volume (m3) | 0.002603475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 664 pcs |
| Gross weight | 0.762 kg |
| Net weight | 0.712 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Kapacītāte | 350 ml |