Epson UltraChrome HDR | T596500 | Ink Cartridge | Light Cyan
- Код товара: 320206
- EAN: 010343868434
- MPN: C13T596500
184.26€
Без налога: 152.28€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Light Cyan |
| Тип | Ink Cartridge |
| Producer product name | T596500 |
| Producer product family | UltraChrome HDR |
| Gross depth (mm) | 145 мм |
| Gross height (mm) | 315 мм |
| Gross width (mm) | 57 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.002603475 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 664 шт. |
| Gross weight | 0.762 кг |
| Net weight | 0.712 кг |
| Количество | Singlepack |
| Совместимые продукты | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer UV, Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 9890, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 7900, Epson Stylus Pro 7890 Spectroproofer UV, Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer, Epson Stylus Pro 7890 |
| Емкость | 350 мл |