Epson UltraChrome Pro 10 ink | T46S9 | Ink cartrige | Light Gray
- Preces kods: 320221
- EAN: 8715946681009
- MPN: C13T46S900
28.29€
Bez nodokļa: 23.38€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T46S9 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Drukājamās krāsas | Light Gray |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 56 g |
| Volume (m3) | 0.000392 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 4408 pcs |
| Gross weight | 0.123 kg |
| Net weight | 0.067 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 25 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P700 |