Epson Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) | C12C936861
- Preces kods: 392953
- EAN: 8715946709253
- MPN: C12C936861
472.70€
Bez nodokļa: 390.66€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 181.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 113.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1173 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | C12C936861 |
| Producer product family | Wireless LAN Interface-P1 (5GHz) |