Epson | Maintenance Tank | SC-P700/SC-P900
- Preces kods: 320223
- EAN: 8715946679433
- MPN: C12C935711
19.48€
Bez nodokļa: 16.10€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SC-P700/SC-P900 |
| Producer product family | Maintenance Tank |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Palette Qty | 3165 pcs |
| Gross weight | 0.212 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P900, SureColor SC-P700 |