Epson | Maintenance Tank | SC-P700/SC-P900
- Код товара: 320223
- EAN: 8715946679433
- MPN: C12C935711
19.48€
Без налога: 16.10€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | SC-P700/SC-P900 |
| Producer product family | Maintenance Tank |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 65.00 мм |
| Gross width (mm) | 60.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Palette Qty | 3165 шт. |
| Gross weight | 0.212 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-P900, SureColor SC-P700 |