Epson UltraChrome Pro 10 ink | T47A4 | Ink cartrige | Yellow
- Preces kods: 320227
- EAN: 8715946680934
- MPN: C13T47A400
38.10€
Bez nodokļa: 31.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T47A4 |
| Producer product family | UltraChrome Pro 10 ink |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 81 mm |
| Gross width (mm) | 37 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Volume (m3) | 0.0002997 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.058 kg |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 5766 pcs |
| Gross weight | 0.139 kg |
| Net weight | 0.081 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 50 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P900 |