Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet | Shure
- Preces kods: 321233
- EAN: 042406677806
- MPN: MVL-3.5MM
71.33€
Bez nodokļa: 58.95€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1879 pcs |
| Net weight | 0.08 kg |