Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet | Shure
- Код товара: 321233
- EAN: 042406677806
- MPN: MVL-3.5MM
71.33€
Без налога: 58.95€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 мм |
| Gross height (mm) | 55.00 мм |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Gross width (mm) | 152.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1879 шт. |
| Net weight | 0.08 кг |