Shure SE535 Earphone, Clear | Shure
- Preces kods: 321252
- EAN: 042406178587
- MPN: SE535-CL-EFS
442.23€
Bez nodokļa: 365.48€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 52 mm |
| Gross height (mm) | 174 mm |
| Gross width (mm) | 153 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.001384344 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1248 pcs |
| Gross weight | 0.231 kg |
| Net weight | 0.191 kg |