ETA | Trimmer | ETA634190000 James | Beard & hair trimmer | Black
- Preces kods: 321551
- EAN: 8590393320905
- MPN: ETA634190000
21.66€
Bez nodokļa: 17.90€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Beard & hair trimmer |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | ETA634190000 James |
| Producer product family | Trimmer |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 92 g |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Volume (m3) | 0.001575 m³ |
| Net weight | 0.18 kg |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| TI weight (kg) | 0.017 kg |
| Palette Qty | 1211 pcs |
| PET | 22 g |
| Bez vada | Yes |
| Pielikumu skaits / ķemmes | 2 |
| Uzlādes laiks | 2 h |
| Darbības laiks (max) | 90 min |