ETA | Trimmer | ETA634190000 James | Beard & hair trimmer | Black
- Код товара: 321551
- EAN: 8590393320905
- MPN: ETA634190000
21.66€
Без налога: 17.90€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Beard & hair trimmer |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | ETA634190000 James |
| Producer product family | Trimmer |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 92 гр. |
| Gross weight | 0.3 кг |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 125 мм |
| Gross height (mm) | 210 мм |
| Volume (m3) | 0.001575 м³ |
| Net weight | 0.18 кг |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Plastic (No PET) | 6 гр. |
| TI weight (kg) | 0.017 кг |
| Palette Qty | 1211 шт. |
| PET | 22 гр. |
| Беспроводный | Yes |
| Время зарядки | 2 ч |
| Время работы | 90 мин |
| Количество насадок/гребней | 2 |