Genesis | Gaming Desk | Holm 510 RGB | Black
- Preces kods: 323294
- EAN: 5901969431025
- MPN: NDS-1732
117.38€
Bez nodokļa: 97.01€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | Holm 510 RGB |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Gross depth (mm) | 1650 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 780 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4500 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.14157 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 30 kg |
| Net weight | 25 kg |
| Funkcijas | Wireless charger, Hub USB |
| Dimensions (WxHxL) | 160 x 75 x 75 mm |
| Virsmas materiāls | Metal |
| Construction | Headphone holder, Cup holder, Speaker shelf, Organizer cables |
| USB portu skaits | 3 |
| Iluminācija | Yes |