Genesis | Gaming Desk | Holm 510 RGB | Black
- Код товара: 323294
- EAN: 5901969431025
- MPN: NDS-1732
117.38€
Без налога: 97.01€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | Black |
| Producer product name | Holm 510 RGB |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Gross depth (mm) | 1650 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 780 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4500 гр. |
| Plastic (No PET) | 500 гр. |
| Tare weight (kg) | 5 кг |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.14157 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 30 кг |
| Net weight | 25 кг |
| Функции | Wireless charger, Hub USB |
| Dimensions (WxHxL) | 160 x 75 x 75 мм |
| Surface material | Metal |
| Конструкция | Headphone holder, Cup holder, Speaker shelf, Organizer cables |
| Количество портов USB | 3 |
| Освещение | Yes |