Thermal Grizzly | Aeronaut Thermal Grease
- Preces kods: 323325
- EAN: 4260711990397
- MPN: TG-A-001-RS
3.03€
Bez nodokļa: 2.50€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Aeronaut Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.000195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8862 pcs |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Siltumvadāmība | 8.5 W/m·K |
| Citas funkcijas | No electrical conductivity; No curing; Applicable with aluminum (warning is for Conductonaut only!); 0.0129 K/W thermal resistance |
| Viskozitāte | 110–160 pas |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -150/200 °C |
| Svars | 1 g |