Thermal Grizzly | Aeronaut Thermal Grease
- Код товара: 323325
- EAN: 4260711990397
- MPN: TG-A-001-RS
3.03€
Без налога: 2.50€
| Производитель | Thermal Grizzly |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Aeronaut Thermal Grease |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.000195 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8862 шт. |
| Gross weight | 0.012 кг |
| Net weight | 0.004 кг |
| Теплопроводность | 8.5 Вт/м·К |
| Другие особенности | No electrical conductivity; No curing; Applicable with aluminum (warning is for Conductonaut only!); 0.0129 K/W thermal resistance |
| Вязкость | 110–160 pas |
| Диапазон рабочих температур | -150/200 °C |
| Вес | 1 гр. |